Звіт про проведення Тижня права , попередження насильства та жорстокості в ШДС «Пролісок»

В листопаді 2013 року в ШДС «Пролісок» відзначали «Тиждень права». Це спрямовано для того, щоб поглибити знання дорослих і дітей про їх права, зазначені в державних документах: зокрема в Конституції України. Тобто цей тиждень – пропаганда, спрямована на всіх громадян нашої держави. А наша маленька «держава» (тобто школа) не стала винятком: було розроблено ряд заходів, що охопили усі ланки освітньої діяльності початкової школи.

Першим кроком проведення агітації стала урочиста лінійка, на якій вчитель – голова МО, Аврамова З.В. ознайомила з планом проведення тижня, розповіла про основні правові зобов’язання учнів та нагадала про їх обов’язки та права. Активну участь в підготовці та проведенні лінійки брали учні 4 класу, а театралізовану постанову продемонстрували учні 3 класу. Одразу після завершення урочистої лінійки розійшлись по класам, де класними керівниками було проведено тематичні класні уроки, під гаслом: “Права дитини понад усе».

Наступного дня (16 листопада) було підведено підсумки конкурсу постерів на морально-правову тематику серед учнів 1-4 класів, який був оголошений заздалегідь. А для загального огляду було виставлено постери і всі охочі могли оцінити їх, а дехто навіть дізналися щось нове для себе.

Вчитель 1 класу разом із веселою юрбою своїх дітлахів провела дуже цікавий урок, присвячений правовому вихованню малечі. Що стосується найстарших школярів «Проліска», то в 4 класу провели щотижневу тематичну прес-інформацію.

Отак бурхливо і насичено пройшов «Тиждень права» у нашій школі, і ми вважаємо, що недаремно, адже може колись всі права дітей будуть виконуватись, а їх порушення суворо каратимуться.

А також дивіться:

konkurs