Зробіть харчування дитини корисним і смачним!

Багата поживними компонентами їжа і розвиток дитини – дві важливі складові, що йдуть рука об руку. Чим більше поживної їжі входить в раціон Вашої дитини, тим здоровішими вона буде. Вимоги до живильної їжі у маленької дитини значно відрізняється від таких у дорослих, оскільки дитина проходить кілька стадій розвитку в процесі росту. Тому виникає потреба в здорової поживної їжі для Вашого малюка.

Роль батьків у загальному процесі розвитку та росту дитини безумовно велика. Вони повинні бути впевнені, що їхні діти отримують добре збалансовану поживну їжу, багату на калорії та поживні речовини, які так необхідні дитині на ранніх стадіях розвитку. Пропонуємо Вам невелике керівництво з годівлі відповідно до потреб дітей.

Щоденний раціон дитини має містити близько двох порцій їжі, багатої протеїнами. Потреба в поживної їжі для 4-6 річних дітей становить 24 грама протеїну в день, а для 7-10 річних – 28 грам. Всім відомий той факт, що сніданок повинен бути самим поживним і ситним. Більш того, сніданок повинен включати в себе багату поживними речовинами їжу. Каша з цільних зерен або вівсяна каша з родзинками можуть стати ідеальним сніданком. Збалансована дієта може також містити їжу багату кальцієм, тому запропонуйте Вашій дитині близько 3-4-х порцій, багатих кальцієм в тій чи іншій формі. Дітям у віці 4-8 років необхідно 800 міліграм кальцію. Щоб збагатити організм дитини залізом включайте до його раціону пісне м’ясо, сушені боби, птицю, рибу і цільні зерна. Норма заліза для дітей становить 10 грамів на день. Сонячне світло – відмінне джерело вітаміну D, тому стежте, щоб Ваші діти більше часу проводили на свіжому повітрі. Дітям необхідно отримувати 5 міллісантіграмм на день. Вітамін С можна включити в дитячу дієту у вигляді чорниці, ківі, дині, апельсинів і полуниці. Їжа багата вітаміном А сприяє поліпшенню зору. Зелені овочі, такі як шпинат, зелені боби, служать кращим джерелом вітаміну А. Дітям у віці від 4 до 6 років необхідно отримувати 500 міллісантіграмм вітаміну А, у той час як дітям 7-10 років необхідно 700 міллісантіграмм вітаміну А в день.

Поживна їжа є дуже необхідною для нормального росту дітей. Щоб Ваша дитина їла її з задоволенням, увімкніть фантазію, готуйте страви різноманітними цікавим способами. Чому б не почати це прямо сьогодні.

А також дивіться:

thumb-disbakterioz 1 image