ЗАХОДИ щодо проведення загальноміської акції в ШДС І ст.. «Пролісок» «Дай руку, першокласнику!»

п/п

Назва заходу Відповідальний за виконання Термін проведення
1 Провести методичну конференцію: «Впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти у ЗНЗ столиці 2012-2013н.р. Директор, заступник директора з НВР Квітень 2012р.
2 Провести консультацію для вчителів початкової школи на тему: «Про вжиті заходи щодо переходу початкової освіти на нові Державні стандарти. Результати моніторингових досліджень щодо психолого-педагогічного супроводу навчально-виховним процесу учнів початкових класів.» Заступник директора з НВР Квітень 2012р.
3 Провести опитування батьків майбутніх першокласників та першокласників. Заступник директора з НВР, вихователі, психолог До червня 2012р.
4 Провести огляд-конкурс класних приміщень ШДС Директор, заступник директора з НВР, старша м/с До вересня 2012р.
5 Забезпечити підготовку вчителя, який почне роботу за новим Державним стандартом:

–        розповісти про авторів навчальних програм та про програми;

–        розповісти про підручники за якими будуть працювати;

–        провести семінар-практикум: « Методика успіху»;

–        надати методичну допомогу вчителям, які будуть викладати «природознавство» та «іноземну мову»;

–        розмістити на сайті закладу: вчителю 1 класу на допомогу, батькам першокласників.

Заступник директора з НВР Протягом 2012р.
6 Провести педагогічну раду з тематикою «Готовність початкової школи до впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти» Директор, заступник директора з НВР 26.04.2012р.
7 Забезпечити учнів перших класів подарунковими наборами від Київської міської державної адміністрації та «Київськими буквариками» Директор До 01.09.2012р.
8 Створити належні умови для організації гарячого харчування учнів початкових класів Директор Постійно
9 Провести дні відкритих дверей та ознайомити батьків першокласників з першою вчителькою та навчальним середовищем, у якому перебувають їхні діти. Директор, заступник директора з НВР До червня 2012р.
10 Провести конференції, батьківські збори у старших групах , дні відкритих дверей, консультпункти з метою обговорення проблем успішної адаптації першокласників, різноманітні семінари – практикуми з проблем підготовки учнів до шкільного життя. Директор, заступник директора з НВР До червня 2012р.
11 Провести з батьками майбутніх першокласників роз’яснювальну роботу щодо необхідності проходження обов’язкового медичного огляду дітей за участю педіатра,невролога,отоларинголога, офтальмолога, ортопеда, хірурга, стоматолога, психіатра, логопеда, проведення антропометрії, вимірювання артеріального тиску та здійснення лабораторних досліджень. Директор, старша м/с Травень 2012
12 Підготувати шкільні приміщення для прийому першокласників. Провести ремонт класного приміщення та спальної кімнати. Директор До 01.09.2012р.

А також дивіться:

67 befor capitoshka papa1