ЯК ПОДОЛАТИ ПОГАНУ ПОВЕДІНКУ ХОРОШИМИ МЕТОДАМИ

Коли дітям добре і вони щасливі, то переважно поводяться чемно. Однак у кожної дитини є невдалі дні, і кожна дитина хоче випробувати будь-які резерви, пересвідчившись, у Вашому терпінні. Погана поведінка інколи стає способом привернути увагу. Період значних конфліктів, можливо, настане на третьому році: сльози і гнів часто супроводжуватимуть життя дитини у цей період.

Як подолати погану поведінку?

Дійте швидко й усуньте джерело неспокою або заберіть дитину в інше місце з наполегливим “ні”. Одночасно відверніть її увагу іншою діяльністю або іграшкою.

Деякі види поганої поведінки, наприклад, ниття, найкраще ігнорувати. Якщо дитині не вдається викликати у Вас співчуття, поводячись так, то вона незабаром припинить застосовувати цей спосіб. Гнів теж краще ігнорувати. Будьте спокійними, поводьтеся так, ніби нічого не сталося. У разі потреби, виведіть дитину з кімнати, щоб заспокоїлася.

Винагорода за добру поведінку

Звичайно дитині приділяють більше уваги, коли вона поводиться погано, і менше, коли вона чемна. Проте винагорода похвалою й увагою за гарну поведінку набагато ефективніша. Ви заохотите дитину до бажаної поведінки і навчите її, що поводитись чемно – це краще, ніж бути неслухняним.

Покарання

Будь-яке призначене Вами покарання повинно бути негайним, щоб стати ефективним. Погрози на майбутнє нечесні і не дадуть користі: дитина не зрозуміє, чому її покарано.

Коли поведінка дитини постійно погана і її не можна ігнорувати, або ж ситуація вийшла з-під контролю, то негайно призначте покарання, яке Ваша дитина буде розуміти, наприклад, ненадовго виведіть її з кімнати: 15 хв. наодинці у нецікавому місці, достатньо, щоб вона забула про те, що хотіла зробити. Ви також зможете заспокоїтись.

А також дивіться:

thumb-igrushka 23263589_12071200_DEUXBEBES1 hmmm thumb-logoped