Вітаємо Олену Миколаївну Ісаєву з перемогою в Конкурсі “Вихователь року-2013″

28 БЕРЕЗНЯ 2013 РОКУ В ПРИМІЩЕННІ УНІВЕРСИТЕТУ ІМ.ГРІНЧЕНКА ВІДБУВСЯ 2 ЕТАП КОНКУРСУ “ВИХОВАТЕЛЬ РОКУ-2013″

Вітаємо нашу колегу – вихователя молодшої дошкільної групи “Сонечко” з перемогою в Конкурсі- отриманням 3 місця.

У народі кажуть: «Письменник живе у своїх книжках, художник – у картинах, скульптор – у створених ним скульптурах, а педагог– у думках і справах дітей». Під духовну опіку педагога батьки передають найдорожче – дітей, з надією, що вони не лише наберуться мудрощів науки, але й відкриють у собі той чи інший хист, щоб згодом віднайти своє місце в житті.

ВИ –педагог, який крокує в ногу з часом, показує високий інтелектуальний  і професійний рівень, а головне, не зупиняється на досягнутому.

Ваші професіоналізм, педагогічна майстерність і висока громадянська відповідальність є запорукою ефективної роботи школи- дитячого садка 1 ступеня “Пролісок” Дарницького району м.Києва. Відповідно й Ваші досягнення на педагогічній ниві є результатом системи роботи навчального закладу, у якому панує творчий пошук і атмосфера взаємоповаги між педагогами та дітьми.

Олено Миколаївно, від імені освітян Дарницького району хочемо побажати Вам подальших успіхів і здобутків! Хай Конкурс розкриє перед Вами нові обрії, можливості щодо пізнання себе та світу!

А також дивіться:

gala-gif20 flower01 images