Відкриття табірної зміни – 2011

31 травня 2011 року розпочав свою роботу табір відпочинку та оздоровлення дітей « Лісова казка» на базі школи – дитячого садка 1 ступеня « Пролісок»

1 червня відбулась урочиста лінійка –відкриття табірної зміни Дарницького району . 1-100_1086 Свято було організовано на подвір’ї Київської гімназії № 261, яка яка гостинно зібрала всі табори району на цікаві розваги та конкурси. Учасниками були і вихованці другого загону табору « Лісова казка» на чолі з вихователями Пилипенко В.І. , Кабанець С.О. та психологом Пліш Г.Й.

Одночасно о 10.30 стартувало відкриття табірної зміни пришкільних таборів міста Києва 2-p1010175 і в палаці дітей та юнацтва , де було організовано цікаве спортивне свято для дітей та проведено театралізовану виставу « На канікули до Простоквашино» . Учасниками святкового дійства були і вихованці 1 загону на чолі з вихователями Чертковою С.І. та Чепіковою О.М. Діти мали змогу не лише передивитися виставу , а і взяти участь у її показі.

Третього червня на подвір’ї закладу відбулось урочисте відкриття табірної зміни  3-p1010003 літнього табору відпочинку «Лісова казка» на базі ШДС « Пролісок» . На лінійці прозвучали слова- вірші про літо, відпочиваючі діти разом з начальником табору Даніш О.Ю. та вихователями загонів співали Гімн України самостійно. В таборі об’явлено конкурс малюнка « Моя країна – Україна», присвячений 15- річчю Конституції України.

На лінійці командири загонів ( Жидкова Ліза- учениця 3 класу та Мустафа Антон- учень 4 класу) 3-p1010041 щодня систематично здають рапорти начальнику та організатору (Хватіковій Н.В.) табору відпочинку.

Про план роботи табору на день та перспективний план на наступний день можна дізнатись на стенді, створеному організатором табору.

А також дивіться:

image знак-восклицания 2