Увага! Ми учасники конкурсу! Голосуйте!

Оголошено Всеукраїнський огляд на кращі здоров’язбережувальні технології в ДНЗ!

Усі ми – і батьки, і освітяни – бажаємо всього якнайліпшого своїм дітям. І нам відомо, що серед причин погіршенняздоров’я дітей та молоді основною є спосіб життя.

Тож, щоб батьки могли обрати найкорисніше, а педагоги мали змогу поділитися досвідом, Міністерством освіти і науки України за підтримки Освітнього порталу «ПедПРЕСА» оголошено Всеукраїнський оглядкращих відеоматеріалів про здоров’язбережувальні технології, що впроваджуються у дошкільних навчальних закладах.

Протягом лютого – березня 2013 року тривав відбір кращих відеоматеріалів про здоров’язбережувальні технології на місцевому, районному та обласному рівнях.

Тепер обирати вам!

З 25 квітня по 25 травня 2013 року на Освітньому порталі «ПедПРЕСА» ви маєте можливість проголосувати за найкращий відеоматеріал.

Саме ваш голос може стати вирішальним! Відео нашого закладу  КОНКУРСАНТ 01. Голосуйте на потралі Педпреса за нас і ми переможемо!

http://pedpresa.com.ua/vote4/

Краща десятка відеоматеріалів, що визначиться за результатами голосування, буде відзначена дипломами Міністерства освіти і науки України.

А також дивіться:

seminar Ivan Yerokhin 1303769986_EAF0E0F1EDFBE520F2FEEBFCEFE0EDFB29