Тиждень Софії Русової в школі- дитячому садку 1 ступеня « Пролісок»

З 14 по 18 лютого 2011 року в школі – дитячому садку 1 ступеня « Пролісок» було проведено тиждень втілення ідей Софії Русової.
Заступником директора з НВР, Даніш О.Ю. було дібрано достатню кількість літератури та періодичних видань по даній темі.
Директор ШДС « Пролісок», Полякова Л.С. провела змістовний семінар для вчителів та вихователів « Антологія педагогічної думки Русової С.Ф.»
Згідно вікових груп заступником директора з НВР було проведено консультації для вихователів « Гра – забава для малят», а для вчителів « Деякі вправи для праці інтелектуальних сил дитини». Педагоги закладу залюбки підготували пам’ятки для батьків
« Педагогічна спадщина Софії Русової» з метою ознайомлення батьків з діяльністю видатного педагога.. Було проведено також і бесіди з батьками школи « Ручна праця», під час якої висвітлено питання актуальності та потреби проведення уроків праці з молодшими школярами.
Директор закладу та її заступник провели педагогічні читання для педагогів закладу
« Виховання малят на засадах педагогіки Софії Русової».
Вихователі групи продовженого дня на чолі з вчителями провели виховні години « Нехай мати усміхнеться».
З батьками садових груп було проведено бесіду на тему :
« Розвиток мови дитини по С.Ф. Русовій»
Музкерівник Ракоїд Н.М. провела з дітьми садових груп розвагу
« Краса – то є гармонія»
Для проведення бесід з вчителями заступник директора з НВР, Даніш О.Ю. підготувала презентації на інтерактивній дошці на теми: Біографія С.Ф.Русової, Нагрудний знак ім.. Русової, Діяльність Русової. Про діяльність Софії Федорівни Русової було висвітлено і учням 4 класу, які дуже захопилися її працями та вирішили за власної ініціативи на чолі з вчителем Пилипенко В.І. дібрати додаткові матеріали з бібліотек району.

А також дивіться:

images images