Тиждень безпеки дорожнього руху

В Дарницькому районі м. Києва з 11 по 17 листопада, як і по всій державі, проходить Національний тиждень безпеки дорожнього руху. В рамках Тижня, проводитимуться зустрічі з громадськістю, наукові і практичні конференції, круглі столи, присвячені безпеці на дорогах. Також триватимуть цільові профілактичні заходи під умовними назвами «П’яний за кермом – злочинець», «Безпечна швидкість» та «Пішохід!», які матимуть на меті насамперед привернути увагу суспільства до необхідності забезпечення безпеки руху. Інспектори ДАІ приділятимуть більше уваги пішоходам – порушникам, а також проведуть бесіди з водіями, які не надають переваги в русі пішоходам. Особливий контроль здійснюватиметься на пішохідних переходах біля навчальних закладів.

«Це вже четверта масштабна акція, яка проходить під егідою ООН, -говорить начальник столичної Державтоінспекції Анатолій Курінний.

Основна мета заходів, які проходять протягом цього тижня – попередження аварійності на шляхах. Цього року вдалося не лише стримати зростання аварійності на автошляхах столиці, а й забезпечити позитивну динаміку зниження кількості автопригод, загиблих і травмованих у них людей.

Працівники столичної Державтоінспекції і надалі планують проводити аналогічні заходи з однією метою: щоб люди замислились – порушення правил дорожнього руху, як правило веде до трагічних наслідків і всім потрібно бути дисциплінованими та законослухняними учасниками дорожнього руху.

В рамках тижня в навчальних закладах району проходить конкурс дитячого малюнка «Твій вибір, друг – безпечний рух!».
Інспектор ВДАІ Дарницького РУ
ГУМВС України в місті Києві
ст. лейтенант міліції  Л.М. Михайленко

А також дивіться:

images (1) 1