Ми переможці Всеукраїнського конкурсу на кращій Інтернет-сайт

Наш садочок став переможцем Всеукраїнського конкурсу на кращій Інтернет-сайт серед дошкільніх навчальних закладів.


Через мить ви перейдете на сторінку для перегляду нагород


Квітневої весняної пори,
Коли земля вся пробудилась
На радість Дарницької дітвори
Новобудова тут з’явилась.
У лісовій замріяній діброві,
Як найперша з перших квіточок
Плекає «Пролісок» чудовий
Наших любих діточок.

Минуло два десятиріччя з того часу, як на подвір’ї затишного дошкільного закладу під ніжною назвою « Пролісок» задзвеніли гомінкі дитячі голоси :

Привітна znachek
Родина
Освітить
Людину
І
С
творить
Оазис
Краси

Газета ЄДНІСТЬ
Інформаційний вісник,
березень 2011, №3 (140)

Ця фраза визначає педагогічний стиль і почерк колективу навчально-виховного закладу.

Школа-садок І ступеня «Пролісок» побудований у 1990 році за індивідуальним проектом  на 320 місць із спортивно-оздоровчим та актовим залом. В даний час в ШДС «Пролісок» функціонує 8 дошкільних груп та 4 класи початкової школи. За час існування закладу стіни « Проліска» випустили понад 1000 дошкільників та близько 500 школярів.
Випускників « Проліска» охоче приймають найпрестижніші гімназії, коледжі, ліцеї столиці: вони успішно витримують своєрідні вступні іспити, добре вчаться, відзначаються вихованістю, відповідальністю та самостійністю.

Кожен учень нашої школи неповторний та унікальний, кожен заслуговує на увагу та любов. Багато з них стали юристами, адвокатами, педагогами та медпрацівниками.
Ми пишаємося нашими випускниками – Ісаєвою Анною Анатоліївною, Аврамовим Дмитром Вікторовичем , котрі зберегли любов і відданість « Проліску» і повернулися творчими педагогами до рідного « гнізда».
Багато випускників закладу зберегли любов та шану в серці і тепер приводять на навчання та виховання нове підростаюче покоління – своїх дітей.
«Діти – турбота спільна» – ці слова окреслюють зміст роботи колективу закладу. Весь колектив школи-садка об’єднує найголовніше – любов до дітей та повсякденна турбота про їх всебічний розвиток.
Педагоги розкривають здібності учнів, допомагають їм вибрати свій шлях пізнання і розвитку. Основними цінностями нашого закладу є ДИТИНА ЯК ОСОБИСТІСТЬ.
В стінах закладу, в атмосфері добра, тепла  і затишку , яка постійно спонукає до дії заради дітей , «виросли» і декілька співробітників , які на сьогоднішній день стали висококваліфікованими спеціалістами – педагогами, та працюючи в « Проліску» здобували педагогічну освіту: Аврамова Зінаїда Володимирівна, Глоба Валентина Миколаївна, Самсоненко Наталія Анатоліївна.
Високому рівню знань учнів у « Проліску» сприяє насамперед глибокий професіоналізм і методична майстерність усіх вчителів, які на чолі з заступником директора з навчально – виховної роботи, Даніш Оленою Юріївною постійно відточують фахову вправність, підвищують свою кваліфікацію, активно займаються самоосвітою.     Коли атмосфера товариська, тепла, ділова, а душа прагне творчості завжди знайдеш, до чого докласти розуму й зусиль. Вдало організовано школу наставництва , в якій панує атмосфера доброзичливості , взаємодопомоги та взаємопідтримки.
В школі – садку працюють і студенти, що здобувають вищу педагогічну освіту для того, щоб в майбутньому стати справжніми майстрами своєї справи та залишитись працювати в « Проліску»: Ваніфатова Альона Володимирівна, Гришко Світлана Михайлівна, Тульчин Вікторія Миколаївна.
Особливо хочеться відзначити тих працівників , які працюють  в закладі з дня відкриття школи – дитсадка: Ісаєва Олена Миколаївна, Коваль Жанна Леонідівна, Кабанець Світлана Олексіївна, Макєєва Наталія Борисівна, Аврамова Зінаїда Володимирівна, Семенець Наталія Пилипівна.
Педагогічна робота, звичайно ж, великих заробітків не дає,тому педагоги: Ткачук Ольга Миколаївна, Скоцька Світлана Миколаївна, Луценко Наталія Борисівна будучи певний час в пошуках достойної зарплатні намагалися залишити свою педагогічну діяльність та аура любові, поваги, творчості покликала їх назад в « Пролісок» де вони залюбки « …Своє серце віддають дітям…»

Більше 80 відсотків всіх педагогів закладу мають вищу освіту, двоє з них – вищу кваліфікаційну категорію та серед них педагоги із званням « Вчитель – методист», « Старший вчитель» та мають нагороди « Відмінник освіти України», « Нагрудний знак ім..Сухомлинського».

Вихователі дошкільних груп продовжують впроваджувати в практику методику розвивального читання під керівництвом Л.В. Шелестової – кандидата педагогічних наук, старшого співробітника інституту проблем виховання НАПН України.
Досвід роботи педагоги систематично друкують в різних періодичних  виданнях, а саме:
« Дошкільне виховання» , « Шкільний світ», « Дитячий садок» №7, №11 за 2010 р.,          « Дитячий садок» № 6 , 2011 року. До друку газета « Дитячий садок» готує чергову статтю « Почути мову почуттів».

Вчителі, батьки, діти стали однією дружньою сім’єю. А школа-садок – місцем, куди кожному хочеться йти. За словами наших вихованців, вони охоче б ходили до школи… сім разів на тиждень.
Завдяки старшій медичній сестрі, Семенець Наталії Пилипівні, якісно організовано процес харчування та медичне обслуговування вихованців та учнів закладу. У неї все до ладу: під контролем життя та здоров’я кожної дитини, постійно поновлюється картотека страв, пильно простежується якість їх приготування.

Не можна не сказати і про « золоті вправні руки» кухаря Хоменко Олени Михайлівни

Завдяки ініціативі та працелюбності  педагогів справжніх ентузіастів своєї справи – у нашому «Проліску» створені всі умови для всебічного розвитку дитячих здібностей. Нині у закладі запроваджено ряд інноваційних навчально-виховних програм.     Дошкільнята навчаються читати з 3 років за методикою М.О.Зайцева та Л.В.Шелестової, тому що раннє оволодіння читанням – це можливість швидкого інтелектуального розвитку дитини, активізації пізнавальних процесів.

Як організувати життя дитячого садка, щоб перед дітьми відкрився чудовий світ у живих фарбах, яскравих і тремтливих звуках, через казку, фантазію, гру, через неповторну дитячу творчість? Як віднайти в кожній дитині джерело творчості , щоб кожен відчув себе дослідником і мудрим мислителем, щоб власне досягнення викликало радість серця й гартувало волю? Ці питання завжди хвилюють і будуть хвилювати педагогів.
Тому педагогічний колектив  закладу постійно бере участь в різноманітних конкурсах серед працівників освіти, останній з яких – Всеукраїнський конкурс серед вихователів та методистів дошкільних навчальних закладів « ПЕДАГОГ- НОВАТОР -2010», де « Пролісок» посів 1 місце за розробки занять для дітей дошкільного віку,які було надруковано в примірнику       « Конспекти інтегрованих занять для ДНЗ із дидактичними іграми для дітей 3-5 років» в рубриці « Конспекти занять переможців Всеукраїнського конкурсу « Педагог – новатор 2010». Переможцями стали творчі вихователі закладу: Коваль Жанна Леонідівна , Самсоненко Наталія Анатоліївна та Ісаєва Олена Миколаївна. Влітку 2010 року « Пролісок» став переможцем Міжнародного фестивалю « Педагогіка ХХІ століття», що відбувався в мальовничому місті Одеса та отримав Подяку Президента Міжнародної суспільної організації « Освіта нового тисячоліття» за створення інноваційних програм та впровадження сучасних педагогічних технологій в освітній процес.
В червні 2010року пришкільний табір відпочинку « Лісова казка» на базі школи – дитячого садка 1 ступеня « пролісок» посів 1 місце по Києву серед літніх оздоровчих таборів.
В закладі панує наш принцип – вмієш сам, навчи колегу, досягнув успіху – поділись ним з тим, хто поруч. В нашому домі панує атмосфера доброзичливості, взаємодопомоги і взаємопідтримки .

Хай щастить тобі, рідний мій дім,
Хай дитячим він повниться сміхом,
Хай усім буде весело в нім
І малеча росте нам на втіху.

Дошкільне дитинство – це період, який забезпечує загальний розвиток дитини, саме тут закладається фундамент загальнолюдських здібностей як стартовий майданчик для набуття в подальшому будь-яких спеціальних знань і навичок та засвоєння різних видів діяльності. Тому ми дотримуємося  принципу наступності дитячого садка і початкової школи.
ШДС «Пролісок» співпрацює з:
•    Київським міським педагогічним університетом ім. Б.Грінченка;
•    Київським державним педагогічним університетом                      ім. Драгоманова;
•    Дарницьким центром здоров’я;
•    Університетом ефективного розвитку;
•    Спортивно-юнацькою школою олімпійського резерву – 16
•    Інститутом проблем виховання НАПН України          ( Лабораторія дошкільного виховання), де складено угоду « Апробація педагогічних інновацій та наукових ідей за темою: « Педагогічні умови формування у старших дошкільників цілісного світобачення»

Досягнення « Проліска» – успіх спільний: усіх разом і кожного зокрема. Він був би неможливий без активної допомоги Дарницького  районного відділу освіти на чолі з Тимченко Сергієм Михайловичем та Дарницької районної державної адміністрації Вітковського Сергія Івановича. Вони постійно дбають про впровадження новітніх педагогічних технологій, вдосконалення навчально – виховного процесу, зміцнення матеріальної бази.
Всі педагоги щиро прагнуть одного –
створити в школі-дитячому садку І ступеня «Пролісок»
такі умови, у яких би кожна дитина
почувалася ЩАСЛИВОЮ!

Живемо в дружнім колективі :
Щасливі разом 20 літ,
Йдемо самі ми з позитивом
Й ведемо покоління в світ.

Немало вже малят у « Проліску» зростили,
Неначе журавлят у вирій відпустили
Даємо дітям ми знання, любов і ласку
Приходьте й Ви до нас, у « Проліскову» казку!

Директор школи – дитячого садка
1 ступеня « Пролісок» ,
Людмила Полякова

А також дивіться:

1_d641a85cdc1742095e115955eccb0671