Що таке короткотривала група з підготовки до школи?

Вміння слухати та чути педагога, вміння зосереджуватися на запропонованому завданні, працювати за інструкцією, застосовувати довільну пам’ять, розвиток зв’язного мовлення, необхідного мислення, узагальнення, систематизація, висновки, логічні ланцюги, асоціативне мислення, причинно-наслідкові зв’язки тощо, а також розвиток уяви, фантазії, дрібної моторики через творчу роботу – малюнок, аплікацію, ліпку, майстрування, орігамі та інше – всім цим пропонується зайнятися дитині на курсі “Підготовка до школи” у наших малокомплектних короткотривалих групах.
Завдання та види діяльності змінюють одне одного так званими блоками.
Кожне заняття включає блок читання, письма, математики, розвиток мислення, зв’язного мовлення, пізнання навколишнього світу та творчу майстерню.

Метою роботи з дітками 5-ти річками є, в першу чергу, поступовий розвиток їх психоемоційної, поведінкової, комунікативної готовності до перебування у шкільному колективі. Ми хочемо, щоб майбутні першокласники почувалися комфортно у стінах школи, вміли будувати стосунки з вчителями та однокласниками, адекватно ставилися до критики та помилок, вміли сприймати та підтримувати дисципліну, вміли слухати і чути вчителя, концентрувати свою увагу на власній роботі, не зважаючи на оточення, хотіли йти до школи. Насправді, вищесказане є тими умовами, за яких дитина зможе успішно засвоювати знання та отримувати вміння, заради яких ми посилаємо дитину до школи. Ми прагнемо дати дітям зрозуміти, що створення цих умов багато в чому залежить від них самих.

Безумовно, програма курсу підготовки до школи в ігровій та рухливій формі дає дітям змогу отримати всі необхідні знання та навики, яких вимагають на сьогоднішній день під час співбесід до спецшкіл та гімназій. Ми можемо тішитися тим, що наші випускники без проблем поступають до будь-яких шкіл міста в тому числі до нашої початкової школи.

Завітайте до нас. Ласкаво просимо у світ знань!

А також дивіться:

priyom_ditey images (1) npb ch_health