Що потрібно знати, плануючи відпочинок з дітьми?

Плануючи відпочинок з дітьми ми не завжди знаємо свої права та обов’язки, ось певна інформація яка може знадобитись.

Які є знижки на дитячі квитки?

Всі авіакомпанії розділяють неповнолітніх пасажирів на дві категорії – «інфантс» (в квитку позначається кодом INF) та «чайлдс» (в квитку – CHD). Перші – малюки від 0 до 2 років. На внутрішніх рейсах їх перевозять безкоштовно, на міжнародних вони мають право на квиток за 10% вартості від повної вартості квитка. Але окремого місця при цьому дитині не дають, права на безкоштовне перевезення багажу – також. І ще важливий момент, про який слід неодмінно пам’ятати: один дорослий може везти тільки одного малюка з квитком за 10% від повної вартості. За другого малюка до двох років квиток оформляють як на «чайлдс». Хоча зазвичай «чайлд» – це дитина від 2 до 12 років. Авіакомпанії дають таким пасажирам знижку 50%. Також «чайлдс» мають право на окреме місце та перевезення багажу.

Які документи потрібні для поїздки?

Ваша дитина повинна бути вписаною в закордонний паспорт хоча б одного з батьків чи мати власний (його можна оформити з самого народження і він потрібен якщо малюку треба буде їхати за кордон без батьків). Якщо дитина подорожує з одним із батьків, то від іншого потрібна нотаріально завірена згода, його часто називають просто – «доручення». На кордоні разом з дорученням потрібно буде пред’явити свідоцтво про народження. Ще один важливий документ, про який не слід забувати, – поліс медичного страхування.

Як вибрати правильний готель?

Якщо Ви плануєте провести всю відпустку в одному готелі, а не переїжджати з місця на місце, головне щоб на території був парк або сад (бажано з дитячим майданчиком і басейном). Кращий варіант сніданку – шведський стіл. Вікна вашої кімнати не повинні виходити на шумну вулицю. В багатьох готелях пропонують послуги бебі-сітерів. Наприклад, няні є у практично кожному п’ятизірковому турецькому готелі, що працює за системою all inclusive. Звичайно, шансів на те, що няня буде україно- чи російськомовна, небагато. Але досвідчений бебі-сітер зазвичай легко долає мовний бар’єр. Величезний плюс – наявність «міні-клубу» та аніматорів. Діти, на відміну від дорослих, із захватом беруть участь в усіх аніматорських забавах. А Ви в цей час зможете перевести дух.

Чи можна поселити дітей в готелі безкоштовно?

Так. Не всі знають, але багато турецьких, єгипетських, грецьких та кіпрських готелів розміщують у себе маленьких дітей безкоштовно, а більших діток – зі значними знижками. Плануючи поїздку, обов’язково майте на увазі цю послугу.

Чи варто їхати в організовані дитячі тури?

З одного боку, всі тури з дітьми коштують досить дорого. З іншої – спеціально навчені люди будуть розвивати і розважати Ваших дітей, а Ви зможете розслабитись.

За матеріалами: http://mamka.info

А також дивіться:

image