Щедрик, щедрик, щедрівочка!!!

Щедрик, щедрик, щедрівочка,

Прилетіла ластівочка,

Стала собі щебетати,

Господаря викликати…

Саме з таких слів розпочався перший навчальний день  Нового року в школі – садочку “Пролісок”.

13 січня за християнським календарем свято преподобної Меланії (Меланки) або як у народі кажуть – Старий Новий рік чи Щедрий вечір!

В цей день люди приходять в гості один до одного – щедрувати, тобто співати щедрівки та бажати один одному гарного року. За традицією 14-го січня вранці першим в будинок повинен увійти чоловік і щедро всипати підлогу пшеницею – на багатий урожай.

Нажаль ,на сьогодні, інтерес до справжніх, старовинних українських традицій все більше згасає, що з часом може призвести  до цілковитої втрати  історичної спадщини, яка накопичувалась тисячоліттями.

В ШДС “Пролісок” велика увага приділяється   вихованню  в дітях поваги та шановливого  ставлення до звичаїв та традицій українського народу.

Саме тому  учнями 1-4 класів були створені  групи щедрувальників, які з самого ранку, з урахуванням усіх традицій, ходили в гості до найменщих вихованців садочку, та засіваючи вітали зі святом, бажаючи добробуту, достатку, благополуччя. У відповідь малеча пригощала щедрувальників цукерками та печивом.

Адміністрація ШДС “Пролісок” виражає велику вдячність вчителям  закладу , за невтомну працю та  пророблену роботу по підготовці чудового  свята.

А також дивіться:

854425792 blagoustr vip hearts 1