Підготовка до дитячого Дня народження

Для того, щоб свято пройшло добре, а ваша дитина була дійсно щасливою, треба пояснити їй деякі нюанси проведення Дня народження. Ще до свята ви повинні поцікавитися у дитини, кого з друзів вона хоче запросити; пояснити їй, скільки гостей ви можете прийняти; разом подумати про те, як відзначити цей день.
Якщо дитині 2-3 роки, вона ще навряд чи пам’ятає дату свого народження. Такого малюка треба готувати до свята: за тиждень-другий розповісти йому про день народження, пояснити, хто такі гості, чому дарують подарунки, навіщо прибирають квартиру і тому подібне.
Як бути, якщо дитина 4-6 років хоче бачити на дні народження друга зі свого двору або з дитячого садка, а ви навіть не знайомі з його батьками? Не робіть з цього проблеми − дитячі свята можна проводити і без участі малознайомих дорослих. Малюка приведуть, він залишиться на святі свого друга, а потім за ним зайдуть його батьки. Хай запрошує малюк, хай він відчує самостійність. Це ЙОГО свято.
Щоб свято запам’яталося не тільки іменинникові, але і його гостям, для них потрібно приготувати або купити сувеніри. Книжечки, недорогі іграшки, солодощі, красиво загорнуті в кольоровий або блискучий папір, забрані додому маленькими гостями, допоможуть їм зберегти пам’ять про день народження вашого сина або дочки.
Слід поклопотатися і про призи для конкурсів − у їх придбанні теж повинна приймати участь дитина. Хай вона проявить добру волю і благородство, вибираючи в магазині іграшки не для себе. Це для неї не таке вже легке випробування, але з виховної точки зору його не можна переоцінити.
Разом із сином або дочкою можна зробити і запрошення: навіть малюкові цілком під силу приклеїти на листівку-саморобку аплікацію – квітку, метелика, сонечко, вирізане мамою чи татом. Усі ці приготування не пройдуть дарма. З наближенням свята дитина все більше відчуває свою значущість. Звичайно, їй треба пояснити, що таке “господар будинку”. Тоді у вас з’явиться більше шансів уникнути сліз образи, якщо увага дістанеться не тільки іменинникові, як він звик, а “солістам” на концерті, переможцям конкурсів, вікторин, інших ігор та буде менше проблем з прибиранням: як мінімум, дитина сама смітити не буде.

А також дивіться:

images (10) hmmm images images (31)