Перемога у Всеукраїнському конкурсі на кращий Інтернет- сайт ДНЗ

7 червня у приміщенні МОНмолодьспорту відбулося урочисте нагородження переможців та лауреатів огляду сайтів дитячих садочків за участю міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника, його заступника Бориса Жебровського, представників департаменту загальної середньої та дошкільної освіти міністерства, керівництва видавництва «Педагогічна преса» та ЗМІ. За підсумками голосування переможцем огляду сайтів дитячих навчальних закладів став школа-дитячий садочок І ступеня «Пролісок» м.Київ, який набрав 19 558 голосів відвідувачів. Саме цей заклад і отримав головний приз від освітнього порталу ПедПРЕСА – ноутбук.

Сьогодні, 7 червня 2012 року в Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України Міністр освіти Д.В. Табачник , привітав та нагородив школу- дитячий садок 1 ступеня ” Пролісок” на чолі  з  нашим директором , Поляковою Л. С. почесною грамотою за сумлінну працю, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання підростаючого покоління та вагомий внесок у реалізацію державної політики у сфері освіти та  Дипломом переможця Всеукраїнського конкурсу на кращий Інтернет -сайт дошкільного закладу.

У фінальному етапі творчого конкурсу взяли участь понад 80 дошкільних навчальних закладів. Дуже цікаві роботи. Дійсно творчі, які встановлюють місткі між педагогами довкілля, між ними та батьківською громадськістю. Батьки стають безпосередніми учасниками виховного педагогічного процесу. Це сьогодні підтвердив Міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник під час нагородження лауреатів та переможців Огляду на кращий Інтернет-сайт дошкільного навчального закладу.


За словами Дмитра Табачника, серед впровадження програми інформатизації, що забезпечить нову якість освіти, дуже важливо, щоб інформаційні технології переходили в усі ланки освіти. «І саме тому, спільно з Всеукраїнською асоціацією педагогів-дошкільників ми вирішили провести творчий огляд на кращий Інтернет-сайт дошкільного навального закладу», – сказав Міністр.


Окрім того, Дмитро Табачник поділився своїми враженнями від проведеного конкурсу: «Я ніколи не міг уявити, що буде така кількість симпатиків, голосів і взагалі такий величезний інтерес і педагогічної громадськості, і батьківської до Інтернет-сайтів дошкільних закладів. Деякі учасники цього творчого конкурсу набирали по 10-19 тисяч голосів».

Міністр подякував усім конкурсантам за активну участь: «Без перебільшення всі ті дошкільні заклади, які створили свої Інтенет-сайти заслуговують на надзвичайно високу оцінку, на подяку. Творчий конкурс виявив кращих і тепер те, що одні сконструювали та запровадили можна буде поширювати на інших».

Вітаємо весь колектив ШДС ” Пролісок , на чолі з Людмилою Степанівною Поляковою з перемогою!!!

А також дивіться:

images