Названо флагманів української освіти і науки


Антон Дробович 28.09.2012, 10:09

Найкращі заклади та працівники галузі отримали нагороди

300 лауреатів отримали медалі МОНмолодьспорту та звання «Флагмана освіти і науки» за результатами щорічного однойменного проекту.

Серед нагороджених були навчальні заклади всіх типів, органи управління освіти, вчителі, вихователі, директори шкіл та обдарована молодь з усі областей країни, повідомляє кореспондент ІА «Наголос».

«Проект «Флагмани освіти і науки України» покликаний та спрямований на багатогранне висвітлення історії навчальних закладів і наукових установ, на вшанування тих, хто скромно і працьовито навчає та виховує молоде покоління», – зазначив радник, спеціальний уповноважений Прем’єр-міністра України Анатолій Толстоухов.

Серед лауреатів були не тільки керівники загальноосвітніх закладів та вишів, але і багатьох спеціальних закладів, покликаних зберегти здоров’я дитини.

«В нашому дошкільному закладі вчаться дітки, котрі мають ортопедичні вади і потребують великої уваги – занять з плавання, лікувального масажу, лікувальної фізкультури. Крім того, потрібна постійна співпраця з лікарями-ортопедами. Хоча на 100% виправити вади не вдається, але ми виконуємо своє головне завдання, щоб діти не стали інвалідами. Маємо результативність десь 75 – 83%», – розповіла директор дошкільного навчального закладу № 147 соціально-компенсуючого типу для дітей з вадами опорно-рухового апарату Ольга Волянська.

Нагороджені із захопленням розповідали про досягнення своїх колективів та відзначали підтримку з боку керівництва районних адміністрацій та районних відділів освіти.

«У нас дітки з двох років до десяти, тобто початкова школа теж у нас. З трьох років починаємо в ігровій формі навчати дітей читати, рахувати. До першого класу вони йдуть навчатись за експериментальною програмою, знаючи комп’ютер, ази англійської мови. Колектив звик, що найновіші досягнення ми запроваджуємо у навчальний процес. Наприклад, цього року наш сайт посів перше місце у Всеукраїнському конкурсі сайтів. Завдячуючи керівництву Дарницького району, цього року на радість дітям у нас відкрився басейн. Взагалі дуже підтримує нас і районне управління освіти і районна державна адміністрація за що їм і дякуємо», – наголосила директор школи-дитячого садочку І ступеня «Пролісок» Людмила Полякова.

Довідка: Конкурс проводиться вчетверте. Нагородження лауреатів проекту «Флагмани освіти і науки» здійснюється на підставі рейтингів та рекомендацій Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки Автономної Республіки Крим, управлінь освіти і науки обласних державних адміністрацій та міських рад, інститутів післядипломної освіти, а також громадських об’єднань.

http://www.nagolos.com.ua

А також дивіться:

uch 2