Навчання за кордоном

30 січня в Києві директор школи-пансіону St. Bees, Великобританія, Джеймс Дейвіс (James Davis) проведе обмежену кількість індивідуальних зустрічей з батьками та дітьми, які цікавляться навчанням у Великобританії.

Школа St. Bees – це провідна школа-пансіон у Північно-Західній Британії, заснована 400 років тому.

Школа пропонує програми GCSE, A-level, та програму підготовки з англійської мови (Intensive English). У St. Bees діє прискорена програма підготовки для отримання диплому про загальну середню освіту протягом одного року замість двох – IGCSE.

У школи – один з найкращих в країні результатів іспитів GCSE та A-Level. Успішно складають іспити 100% студентів, а 43% отримують оцінки А і А+. Випускники St.Bees вступають до найпрестижніших університетів Великобританії.

St.Bees є центром тестування SAT, одним із 15 у Великобританії. Результати цього тесту необхідні для вступу до американських коледжів та університетів.

У школі навчаються всього 300 учнів, які проживають у теплій сімейній атмосфері, оточені турботою педагогів і персоналу. Співвідношення вчитель-учень у школі – 1 до 8. Це дозволяє забезпечити індивідуальний підхід до кожного студента.

Як правило, до St. Bees приймають учнів старших 13 років, але в окремих випадках можуть зробити виключення і прийняти з 10.

Зустрічі з паном Дейвісом відбудуться 30 січня, з 14:00 до 18:00 за адресою: м. Київ, вул. Предславинська б. 28, офіс 202. Участь лише за попереднім записом за телефонами IQ Consultancy в Києві: +38 0(44) 521-63-31, 392-45-05 або через реєстраційну форму.

Детальніше про школу-пансіон на сайті: www.britishschools.ru/schools/st_bees_school/.

А також дивіться:

cup images (1) images 1 images