Ми на авторському семінарі Ш.О.Амонашвілі

Шалва Амонашвілі – почесний академік багатьох університетів, викладач Московського педагогічного університету, керівник лабораторії гуманної педагогіки при Московському  будинку вчителя, веде семінари з батьками. Він очолює Видавничий дім Шалви Амонашвілі  і є автором кількох  книжок, перекладених багатьма мовами світу.

Відвідуючи п’ятиденний семінар , педагоги ШДС «Пролісок» 5 днів поринали в систему гуманно- особистісного підходу до дітей в освітньому процесі.

День перший: « Наша душа небесного происхождения»

День другий: «Мы все родом из детства»

День третій: «Он уже живет»

День четвертий: «Силы познания»

День п’ятий: «Мы- соратники у Бога»

Прислухаймось до його клятви: “Я, Амонашвілі Шалва Олександрович, добровільно обравши професію Вчителя і знайшовши в ній своє покликання, усвідомлюючи свою причетність до збереження і розквіту життя на Землі, беру на себе турботу про долю Дитини. Клянусь:

Любити дітей, кожну дитину.

Бути оптимістом за будь-яких обставин.

Зобов’язуюсь турбуватися про олюднення знань, олюднення середовища навколо кожної дитини.

Познайомившись із програмою авторського семінару , педагоги «Проліска» зраділи, що багато часу відведено темі “Психологія і духовність”. Гуманістична педагогіка, гуманістична психологія – це ж розвиток духу людського. Якщо дитина розвинена, вона буде моральною. Раціональна ж логіка, без серця (що спостерігаємо зараз), – руйнівна. Негативні думки (не тільки слова) – руйнівні. Духовним можна назвати те суспільство, в якому буде мінімальна кількість озлоблених людей. Духовність – це здатність людини досягати своїх цілей у житті без пригнічувальних обмежень.

А також дивіться:

image images school