Методика рятування від шкідливих звичок. Відмова від купальника або плавок

Багато дітей в ранньому віці по пляжу гуляють голяком. І в цьому немає нічого особливого. Але після 4-5 років мами для дитини купують купальник або плавки. Більшість дітей, наслідуючи дорослим, надягають їх без проблем. Однак є діти, які навідріз відмовляються від цього елемента гардероба. Вони влаштовують істерики, постійно їх знімають. Зрештою відпочинок виявляється зіпсованим.

Причиною такої поведінки є те, що дитина в конкретній ситуації (у даному випадку – на пляжі) звикла до певного алгоритму дій, тобто – бути голеньким. Ніщо не обмежує їїрухів, їй подобається розкутість і свобода. До того ж купальник з плавками дратує ніжну шкіру дитини тертям, обмежуючи її свободу і створюючи дискомфорт.

Однак з цим треба щось робити. Якби ми жили в Стародавній Греції, то такої проблеми не було б. Але ми змушені дотримуватися прийняті норми поведінки. Спробуйте пояснити дитині, що всі на пляжі і басейні ходять в плавках і купальниках. Купуйте дитині найсучасніший, веселий, барвистий купальник. Він повинен нагадувати малюку яскраву іграшку, якою хочеться похвалитися перед іншими дітьми. І постійно нагадуйте дитині, що вона у цих плавках (або купальнику) найкрасивіша.

Далі буде :

1. Смоктання великого пальця .

2. Як позбутися шкідливих звичок, пов’язаних з носом.

3. Методика рятування від звички кусати або жувати губи.

4. Як позбутися звички гризти нігті.

За матеріалами: homelifes.ru

А також дивіться: