Методика рятування від шкідливих звичок. Як позбутися шкідливих звичок, пов’язаних з носом

Шкідливі звички можуть формуватися з самого дитинства. Звичка дитини гризти нігті або колупатися в носі може стати хронічною, якщо не відучити його. Методика рятування від шкідливих звичок проста. Найбільш відповідний спосіб відучения дитини від шкідливих звичок полягає в тому, щоб замінити їх корисними.

Щоб дитина з часом не стала одним з тих людей, які гризуть нігті або колупаються у носі в громадських місцях, важливо вчасно вжити заходів. І діяти треба в дитячому віці, не чекаючи, коли улюблене чадо виросте. Звичайно, багато маленьких дітей смокчуть палець і колупаються у носі. Часом це виглядає навіть дуже мило і весело. Але ви не повинні заохочувати ці дії заради цікавого фотокадру або не звертати на це увагу. З віком це стануть потворні і шкідливі звички, від яких важко відмовився.

Шкідлива поведінка виникає в якості основного інстинкту у дітей, оскільки діти когось наслідують або намагаються позбавитися від якогось подразника. Діти можуть “хлюпати “носом при нежиті. Або смоктати великий палець, тому що прорізаються зуби дратують ясна. Або гризти нігті, тому що вони занадто довгі і турбують малюків. Діти старшого віку несвідомо копіюють жести і поведінку як дорослих, так і своїх однолітків, братів, сестер. У тому числі, набуваючи і шкідливі звички.

Як позбутися шкідливих звичок, пов’язаних з носом.

Маленькі діти зазвичай починають колупати пальцями в носі, абсолютно не розуміючи, що це некрасиво, не прийнято робити, особливо в громадському місці. Поняття моралі та етики для них ще чуже. Зате вони помічають, що так іноді роблять дорослі (наприклад, під час застуди) і намагаються їх наслідувати. Ще однією причиною може бути банальний нежить, подразнює слизову носа. Методика позбавлення від цієї звички досить проста. Придбайте пару гарних яскравих ароматизованих носових хусток. Хусточки повинні привертати увагу малюка, викликати бажання носити їх скрізь з собою. Будьте терплячі і толково поясніть, як ними користуватися. А також стежте за гігієною малюка.

Далі буде :

1. Смоктання великого пальця .

2. Відмова від купальника або плавок.

3. Методика рятування від звички кусати або жувати губи.

4. Як позбутися звички гризти нігті.

За матеріалами: homelifes.ru

А також дивіться:

image images (31) image