Матеріально-технічне забезпечення закладу

Матеріально-технічне забезпечення закладу

ШДС “Пролісок” розташований  в триповерховій будівлі, загальною площею 4220,0 кв.м. Проектна потужність закладу  складає 250 місць . Заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем та 12-годинним режимом роботи.

Загальна площа території закладу 2 га. Територія  закладу та його будівля відповідають санітарним нормам. Заклад має огорожу по всьому периметру. Кожна група має окремий ізольований  майданчик із зеленими насадженнями, на  яких встановлені пісочниці, ігрове обладнання. На території закладу розташовано спортивний майданчик  із спортивним обладнанням. Для виконання завдань розумового, екологічного та трудового розвитку дошкільнят облаштовано дитячі городні ділянки, естетично оформлені квітники,  висаджено фруктові та декоративні дерева і кущі.

Будівля знаходиться у задовільному стані. Навчальні та адміністративні приміщення дошкільного закладу мають затишний та естетичний вигляд. Щороку проводиться поточний ремонт усіх приміщень, будівля підключена до централізованої системи опалення та каналізації, горячою проточною водою заклад забезпечений.

В закладі дошкільної освіти є протипожежний інвентар, пожежний щит, достатня кількість вогнегасників та 12 кран-комплектів з пожежними рукавами.

В групових приміщеннях створені необхідні умови для належної організації життєдіяльності дітей. Групові приміщення  забезпечені твердим та м’яким інвентарем, відповідають санітарно-гігієнічним нормам та сучасним вимогам щодо естетичного оформлення та облаштування. У групах є  сучасне розвивальне та ігрове обладнання. До послуг дітей цікаві освітньо-розвивальні посібники та іграшки, які розміщені в ігрових осередках і створюють умови для розвитку творчої та пізнавальної активності дошкільників.

Cтворені умови для підвищення професійного рівня та самоосвіти педагогів, методичний кабінет забезпечений навчально-методичною літературою з грифом МОНУ, технічними засобами навчання.

Облаштовано місце для роботи практичного психолога,  музичного керівниката інструктора з фізкультури.

В музичній залі є сучасні технічні засоби навчання: музичний центр, колонка , проектор, екран портативний, мікрофони, магнітофон, дитячі музичні інструменти.

Обладнано спортивну залу, де є необхідний спортивний інвентар. Окрім того, у кожній групі створені та наповнені необхідним обладнанням та атрибутами для рухливих ігор центри рухової активності.

Для задоволення потреб художньо-естетичного напрямку освітньої діяльності зроблені руками вихователів та придбані різні види театру: ляльковий, пальчиковий, тіньовий, настільний.

Медичний кабінет складається з кабінету прийому , маніпуляційного кабінету, ізолятора на одне ліжка. Медичне обслуговуваня в закладі здійснює  сестра медична старша. Кабінет оснащено відповідно до нормативно-правових документів.

Харчоблок забезпечений необхідним кухонним посудом, технологічним обладнанням: електромясорубка, картопелечистка, електросковорода, дві жарочні шафи, дві електроплити , електроводонагрівач, 1 холодильник побутовий, 2  холодильні  шафи, протирочна машина.

Пральня забезпечена  2-ма пральними машинами,  прасками, шафами для зберігання чистої білизни. Але слід зауважити, що пральня потребує капітального ремонту та заміни обладнання та меблів.

Педагоги мають можливість користуватися сучасними технічними засобами навчання:  комп’ютерами та ноутбуком з підключенням до інтернет мережі, Wi-Fi,  магнітофонами,  принтером, сканером, ламінатором, проектором,, мультимедійною дошкою та акустичною колонкою.

Матеріально-технічне забезпечення освітньої діяльності закладу дошкільної освіти на достатньому рівні. Фінансово-господарська діяльність ЗДО здійснюється відповідно до законодавчих та інших нормативно-правових актів на основі  кошторису, який складається і затверджується відповідно до законодавства. Джерелами фінансування закладу дошкільної освіти є кошти: міського бюджету, у розмірі передбаченому нормативами фінансування, батьків або осіб, які їх заміняють, добровільні пожертвування і цільові внески фізичних і юридичних осіб.