Конкурс читців українських поезій в ШДС «Пролісок» «Серцю миле рідне слово…».

24 лютого  відбувся конкурс читців українських поезій в ШДС « Пролісок» присвячений Дню народження Лесі Українки

Заступник директора з НВР , Даніш О.Ю. ознайомила учасників конкурсу з життєвим та творчим шляхом видатних українських письменників минулого та сучасності таких як Ліна Костенко,Марійка Підгірянка,Володимир Ладижець,Олександр Олесь,Олександр Кониський,Валентин Бичко , ознайомила з презентацією слайдів з фото сюжетами, фото- виставкою книжок – збірок українських поетів.

З зацікавленням учасники конкурсу слухали вірші учнів 1 – 4 класів.
1 клас- Чепіков Максим,
Калита лілія
Старченко Лада

2 клас — Тертишник настя
Митько Ерік
Новицька Марія

3 клас- Бурдейний ОлександраДолженко Ольга
Репіленко Ліза
Вербіна Аліна

4 клас- Чепіков Андрій
ткаченко Назар
паламарчук Костянтин
Самарін Микита

Вдало було підібрано цікаві факти з життя видатної української поетеси, письменниці Лесі Українки, які було змістовно розкрито учнями 3 класу під керівництвом Аврамової З.В.
Вчитель 4 класу Черткова С.І. ознайомила учнів з творчістю письменників Бичка Володимира та Олександра Кониського, дібрала цікаві факти з їхнього життя.Навіть найменші школярі під керівництвом Хватікової Н.В. прийняли активну участь в конкурсі, продекламувавши вірші сучасних поетів. Класовод Скоцька С.М. ознайомила учнів з життєвим та творчим шляхом видатної української письменниці Л. Костенко.
Учні 3 класу підготували виставку рефератів – повідомлень про життєві та творчі шляхи українських письменників та поетів.

А також дивіться:

images seminar 33333333333333333333333 51100673