Філософія школи

Наша Школа – творчість для учителя, радість для учня, спокій для батьків.

Кожен учень нашої школи неповторний та унікальний. Кожен заслуговує уваги та любові. І педагогам треба вміти розкрити його здібності, допомогти вибрати свій шлях пізнання і розвитку. Основними цінностями нашого закладу є ДИТИНА і ЗНАННЯ. Ми хочемо:

  • Допомогти розвитку дитини у відповідності з його природніми задатками і можливостями, в процесі засвоєння загальнолюдських цінностей і культурного досвіду;
  • Створити умови для поглибленного вивчення основ науки і отримання учнем розширеної класичної освіти та інших знань, в тому чмслі і через вивчення мов (рідної, іноземної, мови математики та інших наук);
  • Розвивати в учня уміння творчо і критично мислити, приймати вірні рішення в складних ситуаціях;
  • Досягти гарного фізичного розвитку і виробити звичку до здорового способу життя;
  • Виховати в дітях: почуття власної гідності, внутрішньої незалежності, поваги до інших, відповідальності, працелюбства, доброти та позитивного ставлення до життя.

Спираючись на традиційні цінності і сучасні педагогічні засоби та методи, педагоги ШДС “Пролісок” створили таке освітнє середовище, яке сприяє природньому розвитку учнів, стимулює їх, допомагає тому, що після закінчення школи діти швидко адаптувалися до вимог сьогодення.

Нижче, в графічному зображенні, показано якісний склад вчителів початкової школи “Пролісок”

Чекаємо вас в нашому закладі!

А також дивіться:

images