





Діти індиго – хто вони? На Британських островах – це “діти тисячоліття”, у Франції – “тефлонові”, а в Росії романтично і просто – “діти світла”.
На тлі однолітків вони відрізняються сильною і творчою натурою, високими показниками інтелекту, а також рішучістю і наполегливістю в поведінці. Досить часто вони йдуть проти правил і сучасні методи виховання на них просто не діють, а раціональний і часом оригінальний склад розуму змушує замислитися навіть дорослих.
Їх система поглядів не схильна до впливу ззовні, а якщо хтось намагається на них вплинути, то натикається або на агресію, або діти просто замикаються в собі. Цих дітей характеризує дуже хороша інтуїція і в своїх діях вони не вважають за потрібне давати пояснення за вчинки.
У таких дітей часто виражена любов до рослин і братів наших менших, до того ж вони дуже співпереживають будь-які події.
Вони знаходяться у постійному пошуку міцної та справжньої дружби і якщо не знаходять, то справляють враження замкнутих та закритих дітей.
У віковому плані часто сприймають себе набагато старше і вирізняються високими вимогами до себе і оточуючих, великою самооцінкою, самовпевненістю і гордістю.
Діти індиго намагаються виділитися на тлі інших не тільки інтелектуально, а й речами, якими вони володіють з самого раннього віку будь-то комбінована дитяча коляска або розвиваюча іграшка.
Саме діти індиго через норовливий характер часто йдуть на жорстокі вчинки, якщо на їх життєвому шляху зустрічається непереборна стіна нерозуміння і байдужості.
У загальносвітовому плані дітей “індиго” в деяких країнах сприймають як майбутніх рятівників цивілізації і в цьому є сенс.
Прийнято вважати, що діти, зазвичай, йдуть по стопах батьків і є їх надією, а “діти індиго” – це повна протилежність і їхній життєвий шлях – не протоптана дорога особливо в еру інформаційної насиченості, тому батьки зовсім не розуміють – як таких виховувати.
Суть виховання таких дітей полягає не в накачуванні їх знаннями, а у зв’язуванні їх життєвого світогляду з сучасними поняттям “життя”.
У виховному процесі варто ставити в приклад – дорослих. При цьому показати за якими законами ми живемо, як на нас впливає природа і ми на неї, а так само якої мети добиваємося – цим самим ми дамо ключ до розуміння і сприйняття навколишнього простору.